برای مشاوره روی آیکن واتساپ گوشه سایت کلیک کنید

فایل صوتی تصویری داستان های فمیلی فرندز

کتابهای داستان فمیلی  فرندز صوتی و تصویری

 

مجموعه کتاب های داستان فامیلی فرندز به صورت صوتی و تصویری

کتابهای آموزش زبان انگلیسی بسیاری به تازگی وارد سیستم آموزشی شده اند که هر کدام مزیتهای خاص خود را دارند. اما نکته ای که در هنگام انتخاب کتاب برای زبان آموز باید همواره به آن توجه کنیم ،این است که آموزش زبان انگلیسی به خصوص در سطح کودک و نوجوان از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و باید به شکلی علمی و مطابق با استانداردهای روز دنیا باشد.

آموزش زبان انگلیسی  هنگامی موثر خواهد بود که در آن  تمامی مهارتها (خواندن reading،نوشتن writing ،گوش کردن listening ،صحبت کردن speaking ) به یک میزان توجه شود و این توجه به شکلی کافی باشد .در راستای این هدف اینجانب بسیاری از کتابهای سطح کودک و نوجوان را مورد مطالعه و بررسی دقیق قرارداده ام .

یکی از بهترین کتابهای سطح کودک و نوجوان سری کتابهای family  and  friends  هستند که از سطح starterتا 6در دسترس می باشند .علاوه بر کتابهای اصلی ،سری family  and friends  دارای story ,readind and writing ,grammar نیز می باشند .این پک قوی از سری کتابهای family and friends باعث تقویت مهارت نوشتاری و گرامر،مهارت خواندن و درک مطلب می شوند .

در این سری کتاب ها واژگان به شکلی کاملا کاربردی و زیبا آموزش داده شده اند. داشتن تمرین کافی در تمامی مهارت ها و تاکید بر چهار مهارت اصلی آموزش زبان انگلیسی، تصاویری جذاب، فیلمهای آموزشی متعدد و متنوع از بزرگترین مزیت های این کتابها می باشد

شماره تلفن برای هماهنگی خرید سری کتابهای داستان فمیلی فرندز به صورت صوتی و تصویری : خانم نجفی 09137168752

یک نمونه از داستان های فمیلی فرندز صوتی تصویری