سوالات خود را از ما بپرسید 09137168752

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان

 

 کلاس آنلاین مکالمه انگلیسی، آموزش آنلاین زبان انگلیسی در هر زمان و مکانی که هستید، زبانکده راه نوین اصفهان بهترین مدرسه آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان سراسر دنیا

معلم آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان خانم نجفی هستند برای مشاهده رزومه ایشان اینجا کلیک کنید،

آموزش غیر حضوری با واتساپ، تلگرام، اسکایپ حتی اینستاگرام برای کلاس های دو یا چند نفره، برای اطلاع از هزینه ها با شماره پایین صفحه تماس بگیرید   

آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان از صفر تا صد با مشاوره تلفنی برای تعیین سطح و شرکت در کلاس های آنلاین و غیر حضوری در هر زمان که شما بخواهید. با توجه به درخواست والدین و صرفه جویی در وقت و هزینه های رفت و آمد به آموزشگاه زبان،  آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان را هم شروع کرده ایم که با استفاده از واتساپ یا اسکایپ و روش های دیگر بچه ها میتوانند به صورت آنلاین در هر زمان و مکانی آموزش ببینند.

 بهترین آموزش آنلاین زبان انگلیسی را کودکان از منزل با ما میتوانند تجربه کنند. زبان انگلیسی زبان بین المللی است زبان مراکز علمی دنیاست زبان رسانه هاست زبان تجاری دنیاست زبان اقتصاد است زبان فرهنگ است و در کل از اهمیت ویژه و خاصی در سراسر جهان برخوردار است کلاسهای حضوری زبان انگلیسی کلاسهای خوب و مفیدی هستند اما در قرن بیست و یک قرنی که سرعت انجام کارها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و وقت از طلا ارزشمند تر است کلاسهای آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و غیرحضوری راهکاری بسیار عالی و منحصربفرد برای صرفه جویی در هزینه رفت و آمد و زمان ارزشمند شماست این کلاسها از طریق واتس آپ با فیلم و ویس برگزار میشود و بازدهی آن بسیار بالاست
 در زبانکده راه نوین آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان به صورت کلاسهای آنلاین مکالمه برای سطح .کودک و نوجوان برگزار میگردد
 تعیین زمان و روز این کلاسها با توافق زبان آموز و اینجانب (زهرا نجفی) انجام میگیرد .از مزایای این روش میتوان به کشوری بودن آن نیز اشاره کرد آموزش غیر حضوری زبان انگلیسی برای کودکان قابلیت برگزاری بین شهری و بین کشوری را دارند و زبان آموز میتواند در مکان خودش و با آرامش و به دور از هر گونه استرسی از معلومات استادش بهره گیرد

جهت تایین سطح و شرکت دادن کودکان و نوجوانان عزیز در کلاس های غیر حضوری زبان انگلیسی 

با شماره تلفن 09137168752  تماس بگیرید

همه میدانیم که کودکی دوران طلایی یادگیری است به  عنوان مثال بارها و بارها اشعاری طولانی را در این دوران از بر کرده ایم  که اگر قرار بود الان و در سنین بزرگسالی یادشان بگیریم هفته ها طول میکشید . مغز کودک در این دوران آمادگی بسیار زیادی برای یادگیری مباحث تئوری و عملی , مهارتی دارد. زبان شناسان بر این باورند که یادگیری زبان دوم نیز همانند مهارت های دیگر اگر به صورت درست و علمی انجام شود میتواند در بزرگسالی تقویت شده و بهتر شود. اما باید به این نکته نیز توجه کرد که روحیه کودکان در این زمان بسیار حساس است و بالطبع نوع آموزش به کودکان نیز از حساسیت و اهمیت فوق العاده ای برخوردار است . روشهای آموزش زبان به کودکان باید از چند جنبه مورد توجه قرار بگیرند .این روشها باید علمی ، تایید شده توسط زبان شناسان و روانشناسان کودک باشند .در آموزش زبان به کودکان مطالعه و گنجاندن روانشناسی تدریس کودک و نوجوان در روشهای تدریس دبیران و معلمان اهمیت به سزایی دارد

آموزش مجازی زبان انگلیسی کودکان و نوجوان

زبانکده راه نوین با سالها تجربه در زمینه تدریس زبان انگلیسی به کودک و نوجوان و محیطی کاملا شاد و مناسب و بهره گیری از اساتید برجسته میتواند در این مهم شما را یاری دهد .همچنین قسمت آموزش غیر حضوری زبان کودک و نوجوان به تازگی در این موسسه راه اندازی شده است .افتخار زبانکده راه نوین تربیت زبان آموزانی سرآمد ، مسلط به زبان انگلیسی و شاد است .

همراه خوب دوران کودکی فرزند شما زبانکده راه نوین 

 

⁠⁣⁠⁣یادگیری زبان دوم و توانایی حل مسئله

⭕ نتایج یک پژوهش که توسط گروهی از محققان در مرکز علوم مغز و یادگیری در دانشگاه واشینگتن انجام شد، نشان داد که کودکانی که در خانواده های دو زبانه به دنیا آمده اند نسبت به کودکانی که در خانواده آنها تنها به یک زبان تکلم می شود، توانایی بیشتری در مهارت های شناختی دارند.

⭕هر چقدر کودکان را زودتر در معرض یک زبان دوم قرار دهیم نه تنها توانایی های زبانی آنها بیشتر خواهد شد، بلکه توانایی های شناختی آنها مانند مهارت حل مسئله نیز توسعه پیدا خواهد کرد. دو زبانه بودن از همان یازده ماهگی که کودک می خواهد اولین لغت هایش را ادا کند، اثر خودش را نشان می دهد.

⭕ نتایج این تحقیق نشان می دهد که یادگیری زبان ها از همان مراحل اولیه زندگی نوزادان یعنی از بدو تولد و قبل از تکلم آغاز می شود و  در رشد مغزی کودک به ویژه رشد قسمت های از مغز که مسئولیت تصمیم گیری و حل مسئله را بر عهده دارند، بسیار مهم است.

⭕ بنابراین یادگیری زبان دوم از کودکی علاوه بر اینکه به کودکان ما امکان برقراری ارتباط با انسان های بیشتری را می دهد، یک راه بسیار موثر برای توسعه ی مهارت های شناختی کودکان است و از یاد نبریم که مهارت های شناختی از مهمترین مهارت ها برای موفقیت در آینده هستند. پس هر لغتی که شما در کنار نوزادتان بیان می کنید، احتمالا اثری بر روی شیوه ی تصمیم گیری او در بزرگسالی دارد.

⭕ اجازه دهید نوزادانتان لغات و کلمات بسیاری را بشنوند، حتی وقتی هنوز نمی توانند صحبت کنند. آنها گوش می دهند و درست در زمانی که مغز آنها با سرعت باورنکردنی در حال رشد است، این شنیدن به آنها در تثبیت توانایی های بسیار مهم ذهنی کمک می کند.

⭕ برای کودکان داستان و شعر بخوانید، اجازه دهید موسیقی گوش دهند. شاید ما فکر کنیم یک نوزاد ۱۰ ماهه نمی تواند معنای یک شعر را بفهمد، اما مهم معنای شعر نیست، بلکه مهم کلمات شعر، اصوات شعر و ریتم شعر است.
⁣⁣محسن طاهری
آینده پژوه و عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان
با توجه به نتیجه تحقیقات علمی و پیشرفت روز افزون علوم و فنون در تمامی رشته های علمی پژوهشی و در نظر گرفتن اینکه زبان انگلیسی زبان علم و زبانی بین الملل است اهمیت یادگیری این زبان بیش از بیش مشخص میشود . زبانکده راه نوین با در نظر داشتن این مهم و با توجه به نکاتی مانند سفرهای طولانی درون شهری.محدود بودن وقت والدین شاغل و بوجود آمدن موقعیتهای اضطراری مانند بیماری و تعطیلی مراکز  اقدام به برقراری کلاسهای مکالمه آنلاین (غیر حضوری ) در سطح کودک و نوجوان کرده است این کلاسها کاملا مقرون به صرفه و موثر هستند و شما میتوانید بدون تلف کردن وقت و پولتان از آن بهره ببرید .