برای مشاوره روی آیکن واتساپ گوشه سایت کلیک کنید

آشنایی با چهار مهارت مهم در زبان انگلیسی

 

لیسنینگ Listening

مهارت شنیداری (لیسنینگ listening)  همانند بقیه مهارت ها در زبان انگلیسی نیازمند تمرین فراوان است .همانطور که اشاره کردم مهارت شنیداری و گفتاری (اسپیکینگspeaking) به هم مرتبط هستند و اگر فردی در مهارت گفتاری بسیار عالی عمل میکند حاکی از این است که مهارت  شنیداری را به خوبی تمرین داشته است.مهارت شنیداری بسیار مهمتر از مهارت گفتاری است . یک زبان آموز در کلاس آنلاین زبان باید دو برابر زمانی که به تمرین گفتاری (speaking)اختصاص میدهد به مهارت شنیداری اختصاص دهد .

 

 

 

 

 

 

 

مهارت گفتاری Speaking

در رابطه با مهارت گفتاری یا اسپیکینگ زبان انگلیسی باید بدانید بهترین راه تمرین در مقابل آیینه است  در این روش به اعتماد به نفس خود کمک میکنید.  در ابتدا درباره یادگیری مکالمه زبان انگلیسی هیچ اجباری در تمرین حل کردن و دیکته نوشتن و گرامر کار کردن نیست  شما برای  تقویت مکالمه خود فقط گوش دهید و حفظ کنید و صدای خود را ضبط کنید تا جایی که لحجه و سرعت گفتار خود راضی شوید به تلفظ لغات به خوبی گوش دهید تا بتوانید به خوبی به صورت گفتار بگویید. شما در این روش گرامر را خود به خود یادمی گیرید البته دانستن گرامر به شما در رسیدن سریع تر به این هدف  کمک میکند و لی برای مکالمه باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و از اشتباه کردن نهراسید زیرا تا سخن نگویید و اشتباه نکنید نمیتوانید به خوبی و صحیح صحبت کنید .وقتی صحبت کنید نقطه ضعف های خود را میفهید و دیگر به مرور زمان انها را تکرار نمی کنید.

 

 

 

 

 

 مهارت خواندن Reading

مهارت خواندن (reading) در زبان انگلیسی به اندازه ی مهارت های دیگر در زبان انگلیسی مورد اهمیت قرار دارد و به طور مستقیم بر مهارت های دیگر تاثیر دارد به خصوص در مهارت  نوشتاری .مهمترین نکته در خواندن تمرکز بر روی هدف متن یا همان عنوان متن است .هر متنی یک عنوان دارد که نویسندا در قالب پاراگراف هاسعی در انتقال یک مفهوم به خواننده را دارد .در درک مطلب بهتر است به جای توجه به تک لغات در متن به  معنای جمله در کل نگاه کنیم .به انگلیسی فکر کنید و معنای لغات را انگلیسی یاد بگیرید و از دیکشنری استفاده کنید و وابستگی خود را به دیکشنری فارسی کمتر کنید .هدفمند بخوانید اینکار شما را در رسیدن سریعتر  به هدفتان کمک میکند

 

 

 

 

 

 مهارت در نوشتن Writing


یکی از مهمترین مهارت هایی که در همه زبان ها نقش پایه ای دارد توانایی در مهارت نوشتن است .که به طور طبیعی پس از شنیدن و صحبت کردن و خواندن آن را فرامی گیرید. در مهارت نوشتاری باید به نشانه های نگارشی توجه کنید به خصوص به ویرگول و نقطه چون این علائم به فکر و نوشته شما جهت میدهد و به شما کمک میکند تا بهتر و روان تر بنویسید. نوشتن و ویرایش کردن دو فرایند جداگانه هستند .حداقل روزی 20 دقیقه را به نوشتن اختصاص دهید با اینکار در مدت کوتاهی مهارت نگارشی خود را تقویت می کنید و هیچگاه از انتقاد افرادی که متن شما را میخوانند هراس نداشته باشید .

 

 توجه داشته باشید کلیه کلاس های آموزشی این مرکز به صورت خصوصی برگزار میشود


آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

کلاس زبان آنلاین کودکان