برای مشاوره روی آیکن واتساپ گوشه سایت کلیک کنید

 کتاب اسپیکینگ کودکان

 

کتاب  A short speaking trip to kids and teens world مخصوص آموزش اسپیکینگ کودک و نوجوان

کتاب a short speaking trip

 

مهارت speaking یکی از چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی است که بسیار مهم است چرا که هدف از یادگیری هر زبانی توانایی صحبت کردن به آن زبان و رساندن معنا و مفهوم است .به عبارت دیگر با استفاده از مهارت speaking می توانیم با همنوعانمان در سراسر جهان ارتباط برقرار کنیم .این مهارت در عین سختی دارای ظرافتها و زیبایی های خاصی است که در هر فرهنگ و زبانی کاملا مشهود است .به وسیله همین مهارت بسیار مهم است که می توانیم در ارتباطی موثر با دیگران قرار بگیریم و این ارتباط موثر به ویژه در زبان انگلیسی بسیار مهم است زیرا زبان انگلیسی زبان علم و تکنولوژی است زبان بین الملل است و میلیونها انسان غیر بومی در حال یادگیری آن هستند تا بتوانند از آن در جهت ایجاد ارتباط موثر بهره برداری کنند. مخصوصا والدین به مهارتspeakingو یادگیری موثر آن توسط فرزندانشان بسیار حساسند و معلمان و دبیران نیز همواره به دنبال روشی موثر برای یاد دادن و ارتقا این مهارت بسیار مهم هستند .

از آنجا که معلمی هستم که تمام دغدغه ام یادگیری بهتر و سریعتر و موثرتر زبان آموزانم می باشد در صدد برآمدم در این حیطه کار تخصصی انجام دهم و با همکاری دوست و همکار عزیزم خانم خدادادی کتابی در این راستا تالیف کردیم.این کتاب بانک نسبتا کاملی از پرسشهایی است در زمینه های مختلف که هر معلم یا دبیری می تواند با مطرح کردن آنها و جواب خواستن از دانش آموز ،مهارت مهم speaking را در زبان آموزش ارتقا دهد .کتاب شامل بخشهای مختلف و پرسشهای متفاوتی است که زبان آموز را به چالشی دلپذیر دعوت می‌کند.

این کتاب (A short speaking trip to kids and teens world) در سطح کودک و نوجوان و سطوح اولیه بزرگسال قابل استفاده است . کتاب آموزش اسپیکینگ کودک و نوجوان  | کتاب اسپیکینگ کودکان امید است مورد توجه و بهره برداری دبیران و همکاران محترم قرار گیرد

چند نمونه از صفحات این کتاب:

کتاب a short speaking trip

 

کتاب a short speaking trip